Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Refresh
ru: Обновить

en: API Key
ru: Ключ API

en: Amount
ru: Сумма

en: Code
ru: Код

en: Result
ru: Результат

en: Convert
ru: Преобразовать

en: Changed
ru: Изменение

en: Convert to
ru: Конвертировать в

en: Rate
ru: Ставка

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Currencies
ru: Валюты

en: Symbol
ru: Символ

en: Rates
ru: Ставки
