Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Amount
sv: Belopp

en: Code
sv: Kod

en: Result
sv: Resultat

en: Convert
sv: Konvertera

en: Changed
sv: Ändrad

en: Convert to
sv: Konvertera till

en: Rate
sv: Betygsätt

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Web services
sv: Webbtjänster
