Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Code
th: รหัส

en: Result
th: ผล

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
