Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Code
bn: কোড

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
