Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Refresh
da: Opdatér

en: API Key
da: API-nøgle

en: Amount
da: Beløb

en: Code
da: Kode

en: Result
da: Resultat

en: Convert
da: Konvertér

en: Changed
da: Ændret

en: Convert to
da: Konvertér til

en: Rate
da: Bedøm

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Web services
da: Web-services
