Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Code
eo: Kodo

en: Rate
eo: Noto
