Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Type
et: Liik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Refresh
et: Värskenda

en: Amount
et: Kogus

en: Code
et: Kood

en: Result
et: Tulemus

en: Convert
et: Teisenda

en: Changed
et: Muudetud

en: Rate
et: Määr

en: - Select -
et: - Vali -

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Currencies
et: Päevakursid
