Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Refresh
eu: Berritu

en: Code
eu: Kodea

en: Convert
eu: Bihurtu

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Rate
eu: Balorazioa

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
