Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Amount
fi: Määrä

en: Code
fi: Koodi

en: Result
fi: Tulos

en: Convert
fi: Käännä

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Rate
fi: Arvio

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Symbol
fi: Symboli
