Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
