Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Type
he: סוג

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Refresh
he: ריענון

en: Amount
he: כמות

en: Code
he: קוד

en: Result
he: תוצאה

en: Convert
he: המר

en: Changed
he: השתנה

en: Convert to
he: המרה ל

en: Rate
he: דרג

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
