Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Amount
hr: Iznos

en: Code
hr: Kôd

en: Result
hr: Rezultat

en: Convert
hr: Pretvori

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Web services
hr: Mrežni servisi
