Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Code
hy: Կոդ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
