Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Refresh
id: Segarkan

en: Amount
id: Jumlah

en: Code
id: Kode

en: Result
id: Hasil

en: Convert
id: Konversikan

en: Changed
id: Berubah

en: Convert to
id: Konversikan ke

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Web services
id: Layanan web

en: Currencies
id: Mata uang

en: Symbol
id: Simbol
