Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Code
ku: کۆد

en: Convert
ku: وەرگێڕە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
