Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Amount
lv: Summa

en: Code
lv: Kods

en: Result
lv: Rezultāts

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Changed
lv: Labots

en: Convert to
lv: Konvertēt uz

en: Rate
lv: Likme

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Web services
lv: Web servisi
