Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Code
mn: Код

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
