Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Code
ne: कोड

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
