Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Refresh
pt: Atualizar

en: API Key
pt: Chave de API

en: Amount
pt: Valor

en: Code
pt: Código

en: Result
pt: Resultado

en: Convert
pt: Converter

en: Changed
pt: Alterado

en: Convert to
pt: Converter para

en: Rate
pt: Avaliar

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Web services
pt: Serviços web

en: Currencies
pt: Moedas

en: Symbol
pt: Símbolo
