Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Code
ta: நிரல்

en: Result
ta: முடிவு

en: Convert
ta: மாற்று

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
