Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Refresh
tr: Yenile

en: Amount
tr: Miktar

en: Code
tr: Kod

en: Result
tr: Sonuç

en: Convert
tr: Dönüştür

en: Changed
tr: Değişti

en: Convert to
tr: Şuna dönüştür

en: Rate
tr: Puan

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Web services
tr: Web hizmetleri
