Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Code
ug: كود

en: Rate
ug: باھا

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
