Freelinking (4.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Enable
lt: Įjungti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: File
lt: Failas

en: Google Search
lt: Google paieška

en: Search
lt: Paieška

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Prepopulate
lt: Iš anksto užpildyta
