Freelinking (4.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: File
nl: Bestand

en: Google Search
nl: Google Zoeken

en: Search
nl: Zoeken

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Node ID
nl: Node-ID

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: Node title
nl: Node-titel

en: External links
nl: Externe links

en: Global options
nl: Algemene opties
