Freelinking (4.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Enable
af: Aktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: File
af: Lêer

en: Search
af: Soek

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: User
af: Gebruiker
