Freelinking (4.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང
