Freelinking (4.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Search
gu: શોધ

en: User
gu: વપરાશકર્તા
