Freelinking (4.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ
