Freelinking (4.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: File
jv: Berkas

en: Search
jv: Goléki

en: Node ID
jv: ID Node

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn
