Freelinking (4.0.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Enable
bg: Активирай

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: Node ID
bg: Номер

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието
