Freelinking (4.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Enable
da: Aktivér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Content types
da: Indholdstyper

en: File
da: Fil

en: Search
da: Søg

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: User
da: Bruger

en: Content type
da: Indholdstype

en: Input filters
da: Input-filtre

en: Node title
da: Titel

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Global options
da: Globale indstillinger

en: Path Alias
da: Sti alias
