Freelinking (4.0.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Enable
lv: Iespējot

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: File
lv: Fails

en: Search
lv: Meklēt

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Plugins
lv: Spraudņi
