Freelinking (4.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Enable
sk: Povoliť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: File
sk: Súbor

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Node ID
sk: ID uzla

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Node title
sk: Nadpis

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: External links
sk: Externé odkazy
