Freelinking (4.0.2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Enable
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Node title
az: Node başlığı

en: Plugins
az: Pluqinlər
