Freelinking (4.0.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: File
mn: Файл

en: Search
mn: Хайх

en: User
mn: Хэрэглэгч
