Freelinking (4.0.2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Value
uk: Значення

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: File
uk: Файл

en: Google Search
uk: Пошук через Google

en: Search
uk: Пошук

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Input filters
uk: Фільтри введення

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Freelinking
uk: Вільна лінковка

en: Prepopulate
uk: Попереднє заповнення

en: Built-in
uk: Вбудована

en: External links
uk: Зовнішні посилання

en: Global options
uk: Загальні параметри

en: File System
uk: Файлова система

en: Do Nothing
uk: Нічого не робити
