Freelinking (4.0.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Enable
id: Aktifkan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Content types
id: Jenis konten

en: Search
id: Pencarian

en: Error Message
id: Pesan Kesalahan

en: Node ID
id: ID Node

en: User
id: Pengguna

en: Content type
id: Jenis konten

en: Input filters
id: Saringan input

en: Node title
id: Judul node

en: Plugins
id: Plugin
