Freelinking (8.x-3.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Enable
be: Уключыць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: File
be: Файл

en: Google Search
be: Пошук у Google

en: Search
be: Пошук

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва
