Freelinking (8.x-3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Enable
gl: Activar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Search
gl: Buscar

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Plugins
gl: Complementos
