Freelinking (8.x-3.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Enable
pl: Włącz

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: File
pl: Plik

en: Google Search
pl: Wyszukiwanie Google

en: Search
pl: Szukaj

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Input filters
pl: Formatowanie treści

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: Prepopulate
pl: Wypełnij wstępnie

en: Global options
pl: Opcje globalne

en: File System
pl: System plików
