Freelinking (8.x-3.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Value
tr: Değer

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: File
tr: Dosya

en: Google Search
tr: Google Arama

en: Search
tr: Ara

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Wiki
tr: Viki

en: User
tr: Kullanıcı

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: File System
tr: Dosya Sistemi
