Freelinking (8.x-3.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ
