Freelinking (8.x-3.0-beta1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Enable
cs: Zapnout

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: File
cs: Soubor

en: Search
cs: Hledat

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: Plugins
cs: Pluginy

en: External links
cs: Externí odkazy
