Freelinking (8.x-3.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།
