Freelinking (8.x-3.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Value
fil: Halaga

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Search
fil: Hanapin
