Freelinking (8.x-3.0-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
