Freelinking (8.x-3.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Search
sq: Kërko

en: User
sq: Përdoruesi
