Freelinking (8.x-3.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Enable
sv: Aktivera

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: File
sv: Fil

en: Google Search
sv: Google-sökning

en: Search
sv: Sök

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: User
sv: Användare

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter

en: Node title
sv: Titel för nod

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: Global options
sv: Övergripande alternativ
