Freelinking (8.x-3.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: File
th: ไฟล์

en: Search
th: ค้นหา

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา
