Freelinking (8.x-3.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Enable
pt: Habilitar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: File
pt: Arquivo

en: Google Search
pt: Busca do Google

en: Search
pt: Buscar

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: User
pt: Usuário

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Input filters
pt: Filtros de entrada

en: Node title
pt: Título do node

en: External links
pt: Links externos

en: Global options
pt: Opções globais

en: Default plugin
pt: Plugin padrão

en: Click to view a local node.
pt: Clique para ver um node local.

en: Display an error
pt: Mostrar um erro

en: Ignore indicators
pt: Ignorar indicadores

en: drupal.org projects
pt: projetos drupal.org
